Šių metų liepos 22-25 dienomis Anykščiuose vyko Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos organizuojami mokymai pagal projektą “C.O.D.E – atsiverkime įvairovei ir lygybei”. Šis projektas yra Europos Komisijos Užimtumo ir socialinio solidarumo programos PROGRESS 2007-2013 m. dalis.

Mokymų dalyviai atstovavo savo organizacijas ir pristatė skirtingo pagrindo diskriminavimo problemas. Mokymuose dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų draugija, Lietuvos neįgaliųjų forumas, Bočiai, Moterų informavimo centras, Tautinių bendrijų namai ir Lietuvos gėjų lyga. Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su skaitmeninių istorijų metodika, video scenarijų rašymu, medžiagos video kūrimui rengimu ir atrinkimu, reklaminio video montažu. Dalyviams buvo pristatytos programos Picasa, Windows movie maker, Audacity.

Lietuvos neįgaliųjų draugiją mokymuose atstovavo draugijos darbuotoja Jelena Ivančenko. Ji pristatė pagrindines problemas su kuriomis susiduria fizinę negalią turintieji. Šiuose mokymuose Jelena sukūrė filmuką, kuriame atsispindi viena iš dažnų fizinę negalią turinčių asmenų problemų, su kuriomis jiems tenka susidurti kasdienybėje.

Kviečiame pasižiūrėti:
https://www.youtube.com/watch?v=npxPUNc_v0A&feature=youtu.be