Pagaliau ir mus džiugina šilti orai, tad pats laikas pagalvoti apie artėjančios vasaros pramogas. Svarbiausia iš jų, apie kurią turi žinoti kiekvienas jaunas ir aktyvus žmogus, – Neįgalaus jaunimo ir sveikųjų bendra savarankiškumo didinimo stovykla. Šiemet stovykla vyks Kaimo turizmo sodyboje „Antanynė“, Nečionių k., Širvintų r. Daugiau informacijos apie šią vietą ieškokite adresu www.antanyne.lt

Stovykloje Jūsų lauks įdomias programas paruošusios vadovė ir psichologė. Jos užtikrins, kad niekas nenuobodžiautų – bus organizuojami sporto užsiėmimai, lavinami socialiniai dalyvių įgūdžiai, skatinamas komandinis darbas, lavinamas loginis mąstymas. Stovykloje bus gausu naudingos jaunuoliams informacijos apie galimybes mokytis, įsidarbinti, apie medicininę, profesinę reabilitaciją.

Stovykla vyks liepos 8-14 dienomis. Stovykloje gali dalyvauti fizinę negalią turintys 16-25 metų amžiaus jaunuoliai. Dalyviams suteiksime apgyvendinimą, maitinimą, pasirūpinsime užimtumu. Kiekvienas stovyklautojas turės sumokėti 20 Lt dalyvio mokestį. Susitiksime gerai praleisti laiką, tad turėsime laikytis tam tikros drausmės. Apie ją plačiau pasiskaitykite stovyklos nuostatuose.

Jaunimo stovyklos nuostatai

Stovykloje draudžiamas alkoholinių gėrimų vartojimas. Nesilaikantieji nustatytų stovyklavietės vidaus tvarkos taisyklių ar pateikę klaidingą informaciją apie save stovyklautojai bus išsiųsti namo ir turės iš stovyklos parvykti savo lėšomis. Bet juk tokių dalyvių nebus, tiesa?

Jau susidomėjote ir norite dalyvauti? Užpildykite dalyvio anketą (prisegtuke) ir atsiųskite mums el.paštu [email protected] arba [email protected]

Susitiksime šauniausioje jaunimo vasaros stovykloje!

Anketa