Šiemet, kaip jau ir tapo tradicija, organizuojama stovykla fizinę negalią turintiems vaikams ir jų tėveliams. Stovykla vyks Monciškių Landšafto terapijos ir rekreacijos centre birželio 26 – liepos 2 dienomis. Ši stovyklos vieta pasirenkama keleri metai iš eilės tikrai ne veltui – Monciškių Landšafto terapijos ir rekreacijos centre yra pasirūpinta, kad negalią turintys ir rateliais judantieji neturėtų keblumų pasiekti jūrą.

Stovykla truks 7 dienas, kurių metu psichologė ir stovyklos vadovė ves grupinius ir individualius užsiėmimus, konsultuos vaikus ir suaugusiuosius jiems rūpimais klausimais. Rytais bus vedama mankšta ir relaksaciniai užsiėmimai. Stovyklos metu bus siekiama ugdyti neįgalių vaikų asmenybę, jų savarankiškumą, reikšti kūrybines galias bei didinti tėvų pasitikėjimą vaikų savarankiškumu.
Vaikai su tėveliais galės pasidžiaugti supančia gamta ir pasiilsėti nuo kasdienių rūpesčių.

O dalyvavimo sąlygos tokios: stovykloje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 14 metų, kartu su vienu iš tėvelių. Norint dalyvauti, labai svarbu užpildyti dalyvio anketą (ją rasite prisegtuke) ir ją atsiųsti el. paštu: [email protected] iki 2014-06-09  14 val.

Komisija, peržvelgusi anketas, atrinks 15 negalią turinčių vaikų, kurie dalyvaus stovykloje. Atrinktieji dalyviai turės pateikti gydytojo pažymą, leidžiančią dalyvauti stovykloje.
Stovyklos metu bus suteikiamas pilnas maitinimas (3 kartus per dieną) bei apgyvendinimas stovyklavietėje.

Raginame susipažinti su stovyklos nuostatais.

Nepraleiskite progos geriau pažinti save ir savo vaikus kvėpuojant grynu pajūrio oru!

 

Nuostatai-vaikai-2014

Anketa-vaikai