Dar kartą kviečiame negalią turinčius asmenis registruotis į veiklas, vykdomas pagal Vilniaus miesto Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektą.

Jau liepos mėnesį kviesime neįgaliuosius pasinaudoti galimybe ir:
-Kreiptis dėl psichologinės pagalbos, kurią teiks Lietuvos neįgaliųjų draugijos psichologas Jūsų namuose arba draugijos patalpose (kaip Jums patogiau). Ši paslauga yra visiškai nemokama ir teikiama tiek neįgaliesiems, tiek ir jų artimiesiems. Visus norinčiuosius raginame kreiptis į psichologą-konsultantą Vaidotą Sauką mob. tel.: 8-64485805 arba el. paštu: [email protected].

-Jau šį mėnesį bus vykdoma ir savarankiškumo didinimo programa, kurios metu kviesime negalią turinčiuosius į dviejų mėnesių trukmės užsiėmimus. Jų metu bus vedama dailės terapija, teiksime praktinę informaciją, susijusią su liga ar negalia, techninėmis priemonėmis, neįgalieji bus mokomi atlikti relaksaciją. Keliausime į išvykas ir tiesiog bendrausime vieni su kitais, dalinsimės patirtimis. Jeigu susidomėjote, taip pat ragintume drąsiai kreiptis į Lietuvos neįgaliųjų draugiją adresu: [email protected] ir registruotis. Užsiėmimai nemokami.
– Draugija teikia neįgaliojo asmeninio asistento paslaugas. Neįgaliesiems bus teikiama pagalba lankantis ugdymo, užimtumo, sveikatos priežiūros, teisėsaugos ir kitose viešąsias paslaugas teikiančiose įstaigose. Dėl neįgaliojo asmeninio asistento paslaugų raginame kreiptis į Lietuvos neįgaliųjų draugijoje dirbantį Antaną Jasinską, mob. tel.: 8-61800141, taip pat adresu: [email protected]
Nepraleiskite progos ir iki susitikimo!