Mielieji,

Nueinantys metai nebuvo lengvi, pandemija sujaukė visų mūsų gyvenimą, privertė stengtis eiti į priekį neskubant, ieškant racionaliausių ir žmonėms su negalia naudingiausių sprendimų.

Per pandemiją visas mūsų gyvenimas sparčiai kėlėsi į internetą, teko išmokti bendrauti, gauti ir teikti paslaugas nuotoliniu būdu. Pandemija apsunkino didelės dalies žmonių su negalia kasdienybę, ypač tų, kurie dirbo, mokėsi, lankė dienos centrus ar aktyviai dalyvavo bendruomenės veiklose. Žmonės su negalia neteko paslaugų, patyrė izoliaciją, tačiau surėmę pečius, bendrystėje stengiamės ir toliau teikti būtinąsias paslaugas žmonėms su negalia, ypač sunkiausios negalios žmonėms. Už šį sunkų ir dažnai nematomą darbą nuoširdžiai dėkoju visiems Lietuvos neįgaliųjų draugijos narių pirmininkams, kurie nepabūgo pandemijos, o žmogus net ir karantino laikotarpiu išliko prioritetu, net ir rizikuojant savo sveikata.

Dėkoju kiekvienam iš Jūsų, leidusiam dar kartą įsitikinti, ko trūksta žmonėms su negalia, ką turime padaryti, kad kiekvienas žmogus gyventų oriai. Esame stiprūs, nes regime bendrą tikslą ir bendru darbu – mes jį pasieksime.

Sveikinu Jus su Šventomis Kalėdomis. Tegul Jūsų šeimas, artimuosius supa meilė ir gaubia bendrystės jaukumas. Linkiu, kad Naujaisiais metais visus lydėtų sėkmės šypsenos, veržlių, įdomių ir dosnių 2021 metų!     

 

Pagarbiai,
Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas
Ignas Mačiukas