Lietuvos neįgaliųjų draugija kviečia aktyvius žmones su negalia išbandyti įveikti orientavimosi sporto trasą ir turiningai praleisti laiką gamtoje. Jau galite registruotis į orientavimosi sporto mokomąją treniruočių stovyklą, kurioje Lietuvos orientacinio sporto rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos ir pasaulio orientacinio sporto varžybų dalyvis Tadeušas Šimkovičius dalinsis savo patirtimi ir supažindins su orientavimo sporto subtilybėmis.

Stovykla vyks 2023 m. rugpjūčio mėn. 14-18 dienomis. Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre, Mėguvos g. 13., Šventoji, Palangos sav. (patalpos pritaikytos žmonėms su negalia).

Orientavimosi sportas – sporto šaka, kurioje sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus. Judėjimo ir kitą negalią turintiems žmonėms ši sporto šaka yra patraukli tuo, kad lavina ne tik kūną, bet ir yra puiki proto mankšta.

Kodėl verta dalyvauti stovykloje? 

Galimybė susipažinti su orientavimosi sportu ir dalyvauti varžybose padidins asmenų su negalia gebėjimus bei jų motyvaciją aktyviau leisti laisvalaikį kasdieniniame gyvenime, pagerės orientavimosi sporto žinios ir įgūdžiai.

Stovyklos programa:

  1. Orientavimosi sporto taisyklės.
  2. Susipažinimas su sutartiniais ženklais.
  3. Žemėlapių skaitymas.
  4. Naudojimas kompasu, orientacininko įranga.
  5. Kaip teisingai judėti miške neįgaliojo vežimėliu.
  6. Kaip nepaklysti miške ir ką daryti, jeigu paklydai.

Vyks dvi treniruotės per dieną, o stovyklos pabaigoje bus surengtos varžybos.

Visi, norintys dalyvauti kūrybiškumo stovykloje, privalo susipažinti su nuostatais  NUOSTATAI    ir užpildyti dalyvio registracijos anketą. REGISTRACIJOS ANKETA

Stovykla rengiama vykdant  2023 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Stovyklą organizuoja ir įgyvendina Lietuvos neįgaliųjų draugija. Atsakingas asmuo: renginių organizatorė Saulė Vėjelienė mob. tel. 861800338, el. p. [email protected].