„Yra gėda nežinoti, bet negėda klausti“, – sako marijampolietė Rasytė Dubickienė. Įsitraukusi į projektą „Vyresnio amžiaus žmonių gebėjimų naudotis informacinėmis technologijomis stiprinimas pasitelkiant jaunimą“ ji sako jau išmokusi daug naujų dalykų – naudotis elektroniniu paštu, išsiųsti ar perskaityti laišką, prisegti dokumentą, taip pat sužinojo, kaip prisijungti prie banko, e-sveikatos, įgijo daug žinių apie telefono naudojimą.
🖥 „Tokių metų būnant atėjo techologijos į mūsų gyvenimą, mes jų neturėjome. Dabar vaikai dar skaityti nemokėdami maigo kompiuterį, o mes bijom spausti, kad ką ne taip padarysi. Reikia, kad kažkas parodytų, pamokytų“, – pasakoja R. Dubickienė.
🖥 Ji prisipažįsta, kad ne viską drąsu daryti, daug ko ir nežino, bet juk jei nesidomėsi, ir nesužinosi. O technologijos šiais laikais labai reikalingos visiems.
🖥 Moteris džiaugiasi, kad informacinių technologijų mokytoja labai aiškiai, kantriai viską paaiškina, jei reikia, pakartoja kelis kartus, parodo. Nebaisu ir pasitikslinti, paklausti.
🖥 R. Dubickienė pasakoja užsimėmimus lankanti Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijoje. Jai čia ateiti smagu, nes ne tik įgyja naudingų įgūdžių, bet ir pabendrauja, pasidalina vieni su kitais ką naujo išmokę.
Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Gali būti 1 asmuo ir studijuojantis žmogus vaizdas