Kadangi sulaukėme informacijos, kad tam tikri asmenys prisidengdami mūsų organizacijos logotipu ir vardu renka lėšas prie prekybos centrų, gatvėse, norime informuoti, kad Lietuvos neįgaliųjų draugija neorganizuoja ir nerenka pinigų prie prekybos centrų ar kitų viešų vietų. 
Norime priminti, kad tokias akcijas vykdantys asmenys privalo turėti atitinkamus skiriamuosius ženklus (liemenės ar maikutės su organizacijos logotipu, savanorio ar darbuotojo pažymėjimą su organizacijos vadovo patvirtintu antspaudu ir parašu) taip pat apie tokias viešas akcijas visuomet skelbiama viešai organizacijos puslapyje, todėl būkite atidūs ir nepakliūkite į sukčių organizuojamas pasipelnymo veikas.

Džiaugiamės, kad atsiranda pilietiškų žmonių, kurie informuoja mus apie tokias vykdomas sukčių akcijas, todėl prašome, jei pamatysite asmenis kurie renka lėšas mūsų organizacijos vardu kuo skubiau informuoti policijos pareigūnus numeriu 112 apie nusikalstamas veikas, jei tik yra galimybė užfiksuokite telefonu tuos asmenis kurie vykdo  neteisėtas pinigų rinkimo akcijas ir perduokite visą užfiksuotą medžiagą pareigūnams arba atsiųskite mums el.p. [email protected]