Kviečiame susipažinti su planuojamų renginių tvarkaraščiu. Pasidalykite šiomis žiniomis su bičiuliais, artimaisiais. Mėgstate fotografuoti, o gal turite tapantį bičiulį? Aktualijų skiltyje ieškokite informacijos apie kūrybinė fotografų ir dailininkų stovyklą. Mėgstate kurti? Nepraleiskite progos dalyvauti literatų kūrybinėje stovykloje. Auginate neįgalų vaiką? Užpildykite anketą ir dalyvaukite Vaikų ir mamų (tėčių, globėjų), auginančių neįgalius vaikus, stovykloje. Turime gerų žinių ir aktyviam jaunimui – pildykite anketą ir praturtinkite savo vasarą nepamirštamu nuotykiu – Neįgalaus jaunimo ir sveikųjų bendra savarankiškumo didinimo stovykla.  Nepamiršome ir tradicinės Talačkonių šventės – draugėn susibursime ir šią vasarą.

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos neįgaliųjų draugija organizuos:

  •  vaikų ir mamų, auginančių neįgalius vaikus, stovyklą. Ji vyks birželio 26 – liepos 2 d. Monciškėse;
  •  neįgalaus jaunimo ir sveikųjų bendrą savarankiškumo didinimo stovyklą. Ji vyks liepos 8-14 d. Širvintų r., kaimo turizmo sodyboje  „Antanynė“;
  • šventinis koncertas Talačkoniuose. Jis vyks liepos 18 d. Pasvalio r., Talačkoniuose, „Balsių malūne“;
  • neįgalių literatų kūrybinę stovyklą. Ji vyks rugpjūčio 24-29 d. Šventojoje;
  • neįgalių dailininkų ir fotografų kūrybines stovyklas. Renginio data ir vieta derinama.

Norinčius dalyvauti renginiuose kviečiame sekti informaciją mūsų svetainėje. Dėl išsamesnės informacijos apie renginius prašome kreiptis į savo draugijos pirmininką arba  į projekto vykdytoją Saulę Vėjelienę, tel. (8-5) 275 77 720.  Asociacijos organizuojamuose renginiuose kviečiami dalyvauti fizinę negalią turintys žmonės iš visos Lietuvos.