Poilsis prie jūros

Vasaros poilsiui kviečiame pasirinkti mūsų poilsio namus Šventojoje, Mėguvos g. 13. netoli jūros. Jūs rasite ramią aplinką ir malonų aptarnavimą palankiomis kainomis. Čia patogu atvykti ir nuosavomis mašinomis ir visuomeniniu transportu.

Pagal galimybes pastatysime Jūsų automobilį kieme ar šalia namo. Poilsio namuose su pusiau uždaru kiemu galime apgyvendinti pavienius lankytojus ir grupes žmonių dviviečiuose, triviečiuose ir keturviečiuose kambariuose.

Kambarį galima pasirinkti pagal pageidavimus ir pajamas. Visose kambariuose yra karštas vanduo, dušas, tualetas, virdulys bei įrankiai.

Kainos priklauso nuo poilsiavimo laiko: vasaros pradžioje ir pabaigoje kainos mažesnės, pavasarį ir rudenį – sutartinės.

Lietuvos neįgaliųjų draugijos nariai už apgyvendinimą moka lengvatines kainas. Jiems taip pat organizuojamas atvežimas ir parvežimas su autobusu. Šventosios poilsio namų nuostatai

Poilsio metu Jums pasiūlysime pažaisti šaškėmis ir šachmatais, pažiūrėti televizorių, pasivaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, pažaisti biliardą. Yra galimybė išsikepti šašlykų. Esant reikalui, tarpininkaujame organizuojant maitinimą. Kiekvienoje laiptinėje yra įrengtos savitarnos virtuvės.

Renginiams galime pasiūlyti salę.

Pėsčiomis iki jūros eisite apie 5-7 min., pakeliui – maisto parduotuvės, kavinukė, kitokios pramogos.

Visus susidomėjusius kviečiame skambinti į poilsio namus ir tartis dėl poilsio laiko ir sąlygų.Kainininkas Šventoji

Taip pat poilsiauti galite ir mūsų poilsio namuose Nidoje, Taikos g. 13/15. Jūs rasite labai jaukią, ramią aplinką palankiausiomis kainomis

Visose kambariuose yra karštas vanduo, dušas, tualetas, virdulys bei įrankiai. Kambariai pritaikyti ir žmonėms su judėjimo negalia.

Kainos priklauso nuo poilsiavimo laiko. Kainininkas

Lietuvos neįgaliųjų draugijos nariai už apgyvendinimą moka lengvatines kainas. POILSIO NERINGOS MIESTO SOCIALINĖS REABILITACIJOS, KULTŪROS CENTRE NUOSTATAI

Kontaktai:

VšĮ „Vislida“
Poilsis Šventojoje
Mėguvos 13, 15, Palanga
Tel/faks: 8-46-045571
Mob.: 8-61800138;
El. paštas: [email protected]