Norime paraginti dalyvauti susitikime su popieziumi ivairias organizacijas, ypatingai sudaryti galimybes tiems, kurie turi ivairiu fiziniu negaliu, todel atidziai susipazinkite su sia informacija ir ilgai nelaukite pradekite registruotis ir organizuotis vykimui….BUKITE ISTORINIO IVYKLIO DALYVIAI….

Koordinacinis komitetas parengė detalesnę informaciją apie registraciją, kuri vyksta šiame pasiruošimo etape. Prie šio laiško prisegti keli dokumentai:
1. Viename jų yra atmintinė grupių vadovams, kurie šiuo metu registruoja arba planuoja registruoti žmones į susitikimus su popiežiumi Pranciškumi. Atmintinėje yra visa dabar reikalinga informacija apie registraciją.
2. Antrame lape yra registracijos lapo pavyzdys. Jį gali grupės vadovai atsispausdinti ir naudoti savo grupių registracijai arba pasirengti savo registracijos lapą pagal šį pavyzdį. 
Atmintinėje yra nurodyta, kad grupės vadovas, renkantis žmones parapijose, rektoratuose, katalikiškose organizacijose ar bendruomenėse savo el. paštą turi nusiųsti  į bendrą vizito informacinį el. paštą ([email protected]). Kai jau bus padaryta oficialios internetinės registracijos nuoroda, ją grupės vadovai gaus  iš ŠIO bendro vizito el.pašto.