Jau metai, kaip Lietuvos neįgaliųjų draugija įgyvendina projektą „Karjeros galimybės neįgaliesiems”, kurio pagrindinis tikslas pagerinti neįgalių asmenų padėtį visuomenėje bei sumažinti jų socialinę atskirtį. Galime tik pasidžiaugti, kad per vienerių metų projekto įgyvendinimo laikotarpį jau ne viena dalyvių grupė sėkmingai baigė ir įgijo naują profesiją, ne vienas dalyvis su specialistų dirbančių projekte pagalba atrado save atviroje darbo rinkoje ir sėkmingai dirba.
Siekdami išklausyti visus dalyvių lūkesčius šiandien visus pakvietėme į informacinį susitikimą tiek su mūsų projekto darbuotojais, tiek ir su profesinio rengimo atstovais. Dalyviai ne tik turėjo galimybę išsakyti kokių naujų profesijų norėtų įgyti, bet kartu  su projekte dirbančiais darbuotais ir profesinio rengimo atstovais pasitarti įvairiais iškylančiais klausimais dėl profesijų ir mokymosi galimybių.

Primename, kad projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018-04-03 – 2022-04-03
Projekto tikslinė grupė: neįgalieji.
Projekto veiklose gali dalyvauti asmenys iš: Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, Elektrėnų, Šalčininkų rajono ir Ukmergės rajono savivaldybių.

Daugiau apie projektą www.karjeratau.ltProjektą finansuoja