Birželio 26 – liepos 2d. organizuojama stovykla fizinę negalią turintiems vaikams ir jų tėveliams. Stovykla vyks ne bet kur, o – prie jūros! Net ir vežimėliais judantiems ją pasiekti nebus kliūčių, kadangi Monciškių Landšafto terapijos ir rekreacijos centre yra pasirūpinta ir patogiu neįgaliųjų privažiavimu iki pat jūros.
Stovykla truks 7 dienas, kurios tikrai neprailgs. Stovyklos vadovė bei psichologė pasirūpins įvairiausiomis įdomiomis užduotimis, skirtomis tiek vaikams, tiek ir tėvams. Stovyklos metu bus siekiama ugdyti neįgalių vaikų kūrybines galias, iniciatyvumą, socialinius įgūdžius. Vyks grupiniai ir individualūs užsiėmimai, konsultacijos vaikams ir suaugusiesiems, atsižvelgiant į jų norus bei poreikius. Taip pat dienas džiugins mankšta bei relaksaciniai užsiėmimai.

Dabar šiek tiek apie dalyvavimo sąlygas: stovykloje gali dalyvauti vaikai nuo 6 iki 14 metų, kartu su vienu iš tėvelių. Norint dalyvauti, labai svarbu užpildyti dalyvio anketą (ją rasite prisegtuke) ir ją atsiųsti el. paštu: [email protected] arba  [email protected] iki 2013-06-10 14h. Taip pat susipažinkite su stovyklos nuostatais.

Nuostatai
Komisija, peržvelgusi Jūsų atsiųstas anketas, išrinks būsimus stovyklos dalyvius.
Atrinktieji dalyviai turės pateikti gydytojo pažymą, leidžiančią dalyvauti stovykloje.

Gera žinia ta, kad vaikui ir vienam iš tėvelių iš viso reikės susimokėti tik 20 Lt mokestį, už visą buvimo stovykloje laikotarpį, kuris bus panaudotas ekskursijai ir kitoms projekte nenumatytoms išlaidoms.
Stovyklos metu bus suteikiamas pilnas maitinimas (3 kartus per dieną) bei apgyvendinimas stovyklavietėje.

Nepraleiskite puikios progos pasidžiaugti vasaros saule pajūryje bei pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Sutiksite daug bendraminčių, su kuriais galėsite pabendrauti, perimti bičiulių patirtį.
Pasidalinkite šia žinia su tais, kam tai gali būti įdomu!

Iki susitikimo!

Anketa-vaikai