Lietuvos neįgaliųjų draugija įgyvendina projektą „Karjeros galimybių plėtra neįgaliesiems“, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis, administruojamą Europos Sąjungos fondo agentūros (ESFA). Projekto tikslas – padėti socialinę atskirtį patiriantiems neįgaliems asmenims integruotis į darbo rinką, teikiant jiems kvalifikacijos įgijimo galimybes, socialinės integracijos paslaugas, praktiškai pritaikyti įgytas žinias ieškant darbo vietos, mokyti rašyti motyvacinius laiškus, CV, adaptuoti ir remti neįgaliuosius, motyvuoti juos įsitraukti į darbo paieškas, suteikiant pasitikėjimą savimi, supratimą, kad dirbti gali kiekvienas asmuo.
Šiuolaikinėmis laisvos rinkos ir konkurencijos sąlygomis individualios karjeros vadyba yra labai svarbi. Kiekvienam iš mūsų yra duota laisvė apsispręsti ir pasirinkti individualų karjeros kelią. Bet kaip jį pradėti? Mes pasakytume  – nuo SAVĘS PAŽINIMO. Pirmiausia reikalinga įsisąmoninti, koks esate žmogus, – ar Jums labiau patinka dirbti su žmonėmis, ar su informacija, ar Jums patinka organizuoti, o gal kūrybiškiausias esate, kai dirbate vienas. Taip pat reikalinga įsisąmoninti savo savybes, stipriąsias ir silpnąsias puses. Reikalinga pačiam suprasti, ar pasitikite savimi, ar mokate valdyti konfliktines situacijas, ar bendraudamas sugebate būti lankstus ir diplomatiškas. Tik kai pažinsite save, galima pradėti galvoti apie konkretaus darbo paiešką.
Kad savęs pažinimo kelias nebūtų toks baugus, projekto dalyviai dirba su įvairiais specialistais – socialine darbuotojo, psichologe, karjeros konsultante, užimtumo specialiste, dirbančiais projekte „Karjera Tau”. Šiandien vyko projekto dalyvių pamėgti ir laukiami užsiėmimai su socialine darbuotoja. Užsiėmimo metu „KAIP AŠ JAUČIUOSI ČIA IR DABAR“ dalyviai artimiau susipažino vieni su kitais. Taip pat pabuvo su savimi ir bendraminčiais kūrybinėje erdvėje. Žaismingo proceso metu, kaip vaikystėje, plėšant, karpant, klijuojant paveikslėlį prie paveikslėlio, gimsta naujas asmeninis kūrinys – koliažas. Žingsnelis po žingsnelio įvyksta užburiantis savęs pažinimo ir priėmimo patyrimas, padedantis atsiskleisti užslėptiems asmenybės bruožams ir troškimams.. Renkantis ir dėliojant paveikslėlius koliažui, įsijungia pasąmonė ir atskleidžia tai, ko sąmonė net nenutuokia. Taip pasąmonės vedami, galime sukurti savo ateities perspektyvą, įvardinti norus, atskleisti talentus ar užslėptus troškimus, suvokti baimes, vizualizuoti tikslus ir sielos svajones, kurios ateityje pasitarnaus ieškant savo svajonių darbo.

Daugiau informacijos apie projektą rasite www.karjeratau.lt