Antrasis Lietuvos neįgaliųjų draugijos inicijuotas susitikimas su neįgaliųjų draugijų pirmininkais vyko Utenoje. Čia susirinko organizacijų pirmininkės iš Visagino, Ignalinos, Zarasų, Anykščių ir Utenos.  Daug patarimų čia sulaukė bene sudėtingiausiai gyvenančių Visagino ir Zarasų rajono neįgaliųjų draugijų pirmininkės Stefanija Varkavičienė ir Janina Zavackienė.

Panašu, kad Utenos apskrityje pildosi prieš kelerius metus bene visus neįgaliųjų draugijų pirmininkus apėmę nuogąstavimai dėl galinčio išsiplėsti paslaugų teikėjų rato. Su vadinamais „konkurentais“ – organizacijomis, pretenduojančiomis į finansavimą, – jau susidūrė Zarasų bei Utenos rajonų draugijos, daugiau norinčiųjų teikti paslaugas neįgaliesiems atsirado ir Visagine.

Daug patirties ir idėjų dėl naujų veiklų diskusijos dalyviai pasisėmė iš sėkmingai veikiančios Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės Aldonos Šerėnienės. Ji negailėjo kolegėms patarimų.

Kalbėdamos apie galimą finansavimo tvarkos aprašo tobulinimą neįgaliųjų draugijų vadovės negailėjo kritikos dabartiniam skiriamų lėšų apskaičiavimui. Anot jų, skirstant lėšas organizacijoms, būtina atkreipti dėmesį ne tik į paslaugų gavėjų skaičių, bet ir į tai, kiek paslaugų suteikia organizacija. Taip nebūtų skriaudžiamos daug aktyvių narių turinčios organizacijos.