Jau kelis dešimtmečius Lietuvos neįgaliųjų draugijos nariai, draugai ir bičiuliai suplūsta į vieną svetingiausių neįgaliesiems – Balsių malūną.

Šie metai šiam susitikimui neeilinis- minint atkurtos Lietuvos šimtmetį ir susitikimas Balsių malūne buvo skirtas šiai ypatingai Lietuvai progai. Visi susirinkusieji vieni kitus pasitiko ne tik plačiomis šypsenomis, sveikinimais Lietuvai, bet ir pasipuošę tautiniais savo krašto kostiumais, kiti savo garderobą žymėjo išskirtinai Lietuvos trispalvę žyminčiais, neįgaliųjų gamintais dirbiniais – ženkliukais, kepuraitėmis, juostomis.

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – visos tautos, visų jos žmonių šventė. Šia gražia proga ir buvo sugalvotas sveikinimas Lietuvai, kuriuo būtų galima dalintis su visais Lietuvos žmonėmis. Į simbolinį 100 sustoję neįgalieji, tautiniai drabužiai, juostos, folkloro ansamblių atliekamos dainos, virš galvų skraidantis ir viską filmuojantis dronas – tik sumanymo dalis. Vaizdo klipe, kuris ir taps originalia neįgaliųjų dovana, skamba ir šventės dalyvių linkėjimai Lietuvai – nuoširdūs, atviri, kupini pasididžiavimo savo gimtuoju kraštu ir žmonėmis.

Daugiau apie šventę galite skaityti Čia
Kviečiame visus dar kartą prisiminti šventės akimirkas nuotraukų galerijoje