Jei jums rūpi burnos sveikata, turite galimybę naudotis internetu bei asmeniniu elektroniniu paštu, kviečiame dalyvauti interaktyvioje sveikatinančioje iniciatyvoje!

Neišgydytas dantų ėduonis nuolatiniame dantų sąkandyje yra pati dažniausia lėtinė liga pasaulyje, tačiau tai kartu yra ta liga, kurios galima 100 proc. išvengti, taikant taisyklingos burnos higienos ir mitybos įpročius. Negana to, laikantis subalansuotos mitybos principų, galima išvengti ar bent sumažinti paplitimą ir kitų odontologinių ligų tokių kaip: dantų erozijos, burnos gleivinės pažeidimai ar net onkologiniai burnos susirgimai.  Nuosekliai laikantis taisyklingos mitybos įpročių, būtų išvengiama ne tik odontologinių, bet ir kitų šiuolaikinėje visuomenėje paplitusių lėtinių ligų: cukrinio diabeto, širdies ir kraujagyslių sistemos susirgimų, onkologinių ligų ir daugelio kitų.

Odontologai kartu su mokslininkais ir specialistais sukūrė unikalią mokymų programą, kurioje dalyvaudami sužinosite kaip:
– pagerinti savo burnos sveikatos būklę;
– išvengti naujų burnos ligų atsiradimo;
– laiku pamatyti požymius, kurie rodo apie burnos ligų atsiradimą;
– pagerinti bendros sveikatos būklę ir išvengti naujų burnos ir bendrų ligų.

Dalyvaudami galite rinktis šias mokymų programas:
– nėščiosioms.
– senjorams (virš 60),
– neįgaliesiems su fizine negalia,
– visuomenei.

Ką reikės daryti?
Norint dalyvauti, kreipkitės elektroniniu paštu [email protected] ir jums suteiks visą reikalingą informaciją apie dalyvavimą projekte. Vėliau jūsų bus paprašyta atsakyti į anketos klausimus, tam, kad būtų sužinotos Jūsų turimos žinios burnos sveikatinimo klausimais.
Mokymų metu kas dvi savaites Jums asmeniškai bus atsiųstas kvietimas perskaityti gydytojų specialistų paruoštą informaciją. Susipažinę su paruošta medžiaga, Jūs gausite pakankamai žinių, kad galėtumėte atsakingai rūpintis savo ir savo šeimos narių burnos sveikata, žinosite kaip išvengti tokių ligų, kaip dantų ėduonis, periodontitas ar burnos vėžys.

Mokymų organizatorius: VUL Žalgirio klinika.

Mokymai ir edukacinė internetinė svetainė rengiami Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis.  Priemonė: Iniciatyvos, skirtos sveikatai palankiems mitybos įpročiams formuoti ir stiprinti.

Jei norite dalyvauti projekte ar turite papildomų klausimų, prašome kreiptis elektroniniu paštu: [email protected]