2018-ieji – ypatingi Lietuvai ir jos gyventojams metai – šiemet minime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį. Artėjant šiai sukakčiai, Lietuvos neįgaliųjų draugija kviečia žmones su negalia švęsti šimtmetį kartu.

Visi skubame ir branginame savo laiką, o mes siūlome paversti šią dieną gražia emocija, diskusija ir pasididžiavimu. Skirkime laiko Lietuvai kartu. Kaip? Kviečiame į susitikimą-diskusiją su Lietuvos neįgaliųjų draugijos atstovais, kurio metu aptarsime ir plačiau supažindinsime su organizacijos veikla, nuveiktais darbais neįgaliųjų teisių atstovavimo srityje, atsakysime į jums rūpimus klausimus, kartu aptarsime iššūkius su kuriais vis dar susiduria žmonės su negalia ir kaip bendromis pastangomis galime prisidėti prie problemų sprendimo bei visiems prieinamos Lietuvos kūrimo.

Juk tik būdami visi kartu, susitelkę, skatindami vieni kitus didžiuotis savo šalimi, vienydami savo talentus, pastangas ir darbus galime pasiekti žmonių su negalia kokybiško ir pilnateisio gyvenimo, atviros ir prieinamos Lietuvos visiems.

KADA? Vasario 15 d. 13 val. adresu Saltoniškių g. 29.

Būtina dalyvių registracija, kad galėtume tinkamai pasirūpinti kava ir užkandžiais.
Registracija  ČIA