2021 m. rugpjūčio mėn. 16-21 dienomis Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre, numatoma organizuoti pynimo iš žolynų kūrybinę stovyklą „Gyvybės medis“. Šioje stovykloje gali dalyvauti 10 suaugusių asmenų su negalia. Stovyklai vadovaus Gintvilė Giedraitienė, tai profesionali tautodailininkė 24 metus dirbanti pynimo iš žolynų srityje, vedanti mokymus visoje Lietuvoje tiek suaugusiems, tiek vaikams ir jaunimui. Tautodailininkė yra dalyvavusi daugelyje bendrų projektų su įvairiomis organizacijomis, rengusi parodas. G. Giedraitienės vedamuose seminaruose dalyviai išmoksta jos sukurtos pynimo iš žolynų technikos, kurios pagalba sukuriami originalūs, susiję su baltiška simbolika ir ornamentika kūriniai. Plačiau: Gintvilė Giedraitienė  https://www.vydija.lt/kurejai_kuryba/Gintvile/linai-zolynai.htm;

Numatoma stovyklos Programa

Kūrybinės stovyklos tikslas sustiprinti neįgaliųjų kūrybinius įgūdžius, ugdyti jų kūrybiškumą, skatinti įsitraukimą į meninę veiklą.

Stovykla rengiama vykdant  2021 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Kūrybines dirbtuves organizuoja ir įgyvendina Lietuvos neįgaliųjų draugija. Atsakingas asmuo: renginių organizatorė Saulė Vėjelienė mob. tel. 861800338, el. p. [email protected].

 

 Asmuo norintis dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse privalo susipažinti: NUOSTATAI