2021 m. liepos 18-23 d. Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre. LND organizuoja paaugliams (12-18 metų) su negalia bei jų tėvams (globėjams) teatro ir kūrybiškumo stovyklą “Pajausk“ skirtą tiems, kam patinka kurti, vaidinti, juoktis, mėgautis ir svajoti. Šioje stovykloje dalyviai sužinos daugybę įdomių faktų apie teatrą ir jo užkulisius, patys leisis į kūrybos ir vaizduotės pasaulį, susipažins su žinomais aktoriais ir taip pat žengs pirmąjį žingsnį į sceną. Mūsų tikslas, pasitelkiant teatrą ir vaizduotę, paskatinti stovyklos dalyvius kurti, per improvizacijas atrasti pasitikėjimą savo jėgomis ir taip pat, leisti stovyklos dalyviams pajausti ir įsijausti į aktoriaus bei atlikėjo gyvenimą, paskatinti domėtis ar net prisijungti prie kultūros kūrimo ir jos sklaidos.

Stovyklos metu vaikų tėvams bus teikiama individuali ir grupinė profesionalaus psichologo pagalba, siūlomos įvairios terapijos formos. Daug dėmesio užsiėmimų su tėvais metu bus skiriama bendravimo su vaikais kultūrai, smurto prevencijai šeimoje aptarti. Psichologas stiprins tėvų savivertę auginant „kitokius“ vaikus, skatins tėvus daugiau pasitikėti savo vaikais, suteikti jiems savarankiškumo, laisvės patiems priimti sprendimus. Tėvai aktyviai įsitrauks į kūrybines veiklas, dalyvaus išvykoje ir kituose užsiėmimuose.

 

Stovykla rengiama vykdant  2021 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Kūrybines dirbtuves organizuoja ir įgyvendina Lietuvos neįgaliųjų draugija. Atsakingas asmuo: renginių organizatorė Saulė Vėjelienė mob. tel. 861800338, el. p. [email protected].

 

 Asmenys norintys dalyvauti kūrybiškumo stovykloje privalo susipažinti su NUOSTATAI ir užpildyti dalyvio registracijos  ANKETA   

STOVYKLOS PROGRAMA