Kaune vyko vienos dienos seminaras ,,Darbo kodekso praktinis taikymas” Lietuvos neįgaliųjų draugijos asocijuotiems nariams,kuriuos vedė advokatų profesinės bendrijos „Jurex”  advokatė Edita Radzevičiūtė.
 
Kaip teigė naujai išrinktas Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas, – Lietuvos neįgaliųjų draugijos prioritetas visuomet buvo ir išliks aukštas vadovų kompetencijų ugdymas, todėl ir ateityje yra planuojami ne vieni mokymai organizacijų vadovams.
Seminaro metu buvo analizuojamos aktualios darbo teisės temos:
-Darbo sutarties sąvoka, jos turinys, būtinosios darbo sutarties sąlygos;
-Darbo sutarties vykdymas. Darbo sąlygų keitimas;
-Darbo sutarties pasibaigimas.
-Darbo sutarties pasibaigimo įforminimas;
-Darbo sutarčių rūšys, jų pasikeitimai;
-Apmokėjimas už darbą bei kompensacijos;
-Darbo ir poilsio laikas.
 
Šie mokymai skirti organizacijų vadovams, kuriems kasdien tenka susidurti su darbo teise ir taikyti darbo teisės normas. Seminaro dalyviai aktyviai diskutavo su pranešėja ir aiškinosi bei susipažino su naujo darbo kodekso pakeitimais bei taikymo galimybėmis praktikoje, aptarė ir susipažino su teismų praktika.
„Mokymų nauda neabejotina. Juk teisės aktai keičiasi nuolat, o darbo santykiai neatsiejama mūsų darbo dalis, todėl privalome juos išmanyti, kad galėtume apsaugoti ne tik save, bet ir darbuotojus” – už mokymus dėkojo Vilniaus miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jadvyga Rostovskaja.
 
 
Šie mokymai organizuoti įgyvendinant projektą Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.