Rugpjūčio 14-18 dienomis Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre vyko mokomoji orientavimosi sporto treniruočių stovykla. 

Stovyklai vadovavo Lietuvos orientacinio sporto rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos ir pasaulio orientacinio sporto varžybų dalyvis Tadeušas Šimkovičius. Jis ne tik  supažindino su orientavimo sporto subtilybėmis, bet ir pasidalijo patirtimi, kaip gyventi atsisėdus į neįgaliojo vežimėlį.

Orientavimosi sportas – sporto šaka, kurioje sportininkai naudodamiesi žemėlapiu ir kompasu turi kuo greičiau pasiekti žemėlapyje pažymėtus ir vietovėje esančius kontrolinius punktus. Judėjimo ir kitą negalią turintiems žmonėms ši sporto šaka yra patraukli tuo, kad lavina ne tik kūną, bet ir yra puiki proto mankšta.

Taip pat stovyklautojai apsilankė Lietuvos jūrų muziejuje, o geriausius orientavimosi įgūdžius parodę stovyklos dalyviai buvo apdovanoti.

Stovyklos dalyviai įsitikino – net ir judant vežimėliu yra daug galimybių sportuoti ir aktyviai gyventi.

Lietuvos neįgaliųjų draugijos 2023 m. neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.