Žaidimai, atradimai,išvykos, pramogos, nuoširdi draugystė – vaikų su negalia stovyklos vizitinė kortelė!
Kas metai Lietuvos neįgaliųjų draugija organizuoja jau tradicine tapusią, vaikų su negalia ir jų tėvelių (įtėvių) stovyklą. Stovykla kas metai sulaukia vis didesnio norinčių dalyvauti skaičiaus.

Šiais metais stovyklos tema buvo –  keturiomis gamtos stichijomis – žemė, vanduo, oras ir ugnis, o kelionė per jas buvo apipinta įvairiais vaikams patraukliais žaidimais ir kūrybinėmis užduotimis. Vandens stichijai skirtą dieną stovyklautojai labai susidomėjo piešimu ant vandens, oro stichijai skirtą dieną visi susikaupę iš gamtinių medžiagų gamino vėjo varpelius.
Stovykloje nenuobodžiavo ir tėveliai. Kol vaikai smagiai leido laiką įvairiose veiklose, su tėvai dirbo, konsultacijas (individualiai ir grupėse) teikė psichologė. Konsultacijų metu buvo siekiama padėti tėvams formuoti teigiamas nuostatas į vaikų savarankiškumo būtinybę, įžvelgti juose pilnaverčius visuomenės narius. Tėvai turėjo galimybę įvertinti savo vaikų gebėjimus, pasidalinti patirtimi.

Šie metai taip pat neapsėjo be pažintinės ekskursijos, kurios vaikai visuomet su nekantrumu laukia. Vaikai vyko  į „Gamtos perlas” esantį mini zoologijos sodą ir trofėjų muziejų, kuriuose vaikai turėjo galimybę ne tik pasivažinėti su safari džipais, gyvai susipažinti su dar nematytais gyvūnais, juos paliesti, pamaitinti, bet ir apžiūrėti įspūdingus trofėjus.

Šioje stovykloje buvo siekiama skatinti saviraišką, kūrybinį mąstymą, ugdyti komandinio darbo ir komunikacijos įgūdžius, suteikiama galimybė vaikams ne tik pamatyti jūrą. Vaikams ši stovykla labai svarbi tuo, kad joje užgimsta ne viena tvirta ir nuoširdi vaikų ir jų tėvelių draugystė.

Stovyklą finansuoja: