Sveikam, vaikštančiam žmogui dažnai nė į galvą neateina mintis, su kokiais sunkumais susiduria tie, kuriems tenka iš vienos vietos į kitą keliauti neįgaliojo vežimėlyje. Laiptai, aukštesni šaligatvių kelkraščiai prie perėjų, ne visose įstaigose įdiegti liftai ar rampos, pasenęs viešasis transportas, į kurį sunku įlipti, – tai tik kelios problemos, su kuriomis susiduriama kiekvieną dieną.
Šiandien pristatytas ir pradedamas įgyvendinti mūsų kartu su Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija jautrus socialinis eksperimentas „Mėnuo neįgaliojo vežimėlyje“, kurio metu sveikas jaunuolis visą mėnesį naudosis neįgaliojo vežimėliu ir bandys patirti, su kokiais sunkumais susiduria negalią turintys žmonės Lietuvoje.
Šiuo socialiniu eksperimentu sieksime  atkreipti dėmesį į sudėtingą neįgaliųjų padėtį Lietuvoje. Daugybė žmonių dėl įvairių traumų, nelaimingų atsitikimų ar ligų kasmet tampa neįgalūs ir jų gyvenimo kokybė nuo to momento stipriai pablogėja: išlaidos smarkiai išauga, nors gaunamos pajamos gerokai sumažėja. Susiduriama ir su begale infrastruktūros bei integracijos problemų.

Stebėti kaip seksis socialinio eksperimento dalyviui, Mindaugui Jodogalviui gyventi apribotam judėjimo negalia, įveikti kliūtis, galite youtube puslapyje, pirmoji eksperimento dieną galite pamatyti štai  Čia

Daugiau apie socialinį eksperimentą paskaityti galite Čia