Lietuvos neįgaliųjų draugija tęsia ir puoselėja susibūrimų Talačkonyse tradiciją.

Šie metai Talačkonių šventei ypatingi – jubiliejiniai, jau 45 metus į šią vietą kasmet vis gausiau susirenka neįgalieji. Ta proga buvo prisiminti ir pagerbti draugystės būrelio veteranai,  nuo kurių ir prasidėjo visas neįgaliųjų judėjimas, supintas „draugystės” vainikas, simboliškai į dangų paleisti balionai, taip pat buvo didelė garbė visiems matyti tiek daug susirinkusių garbingų svečių.

Tradiciškai šurmuliuojančioje mugėje neįgalieji prekiavo savo rankų darbo meno kūriniais, papuošalais ir kitomis gėrybėmis. Galėjo pasigrožėti puikiu šokių ansamblio pasirodymu, muzikinio ansamblio iš Telšių ir dueto iš Kėdainių dainomis, o šventės kulminacija tapo Edmundo Kučinsko pasirodymas.
Nuoširdus ačiū mūsų ištikimam draugui Rimui Želviui, kuris kas metai mums visiems suteikia galimybę surengti šią šventę tokioje gražioje Balsių malūno sodyboje.
Na ir žinoma didžiulis ačiū visiems dalyviams, už tai, kad esate, už tai, kad dalyvaujate, už jūsų švytinčias akis ir šiltas šypsenas, kurios suteikia dar didesnį stimulą dirbti dėl neįgaliųjų ir kurti jiems dar gražesnes šventes.