Liepos 19 dieną Kauno sporto halėje vyko jau VI-osios neįgaliųjų sporto žaidynės. Renginys buvo skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80 –čiui paminėti.
Šventę tradiciškai pradėjo Karinių oro pajėgų orkestras. Sveikinimo žodžius tarė Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos direktorius Anatolijus Čupkovas, seimo nariai bei savivaldybės atstovai. Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Zigmantas Jančauskis įteikė padėkos raštą jau šeštąjį kartą neįgaliųjų sporto žaidynes organizuojančiam Kauno neįgaliųjų draugijos pirmininkui Ignui Mačiukui.

Žaidynių dalyviai rungėsi bočios, smiginio, krepšinio, baudų metimo, rankų lenkimo bei šaškių ir šachmatų rungtyse. Šiemet į renginį iš įvairių Lietuvos kampelių susirinko apie penkis šimtus neįgaliųjų: dalyvavo ir kurtieji bei sutrikusio intelekto žmonės.
Renginio pabaigoje buvo išdalinta 40 medalių komplektų. Neįgaliųjų sporto žaidynėse netrūko azarto, palaikymo šūksnių ir geros nuotaikos.