Lietuvos neįgaliųjų draugija ėmėsi naujos iniciatyvos ir kvietė apskričių neįgaliųjų draugijos pirmininkus susirinkti bendroms diskusijoms.  Pirmas toks susitikimas įvyko Vilniuje, LND patalpose. Čia padiskutuoti, pasidalyti patirtimi, kartu ieškoti problemų sprendimų susirinko organizacijų pirmininkai iš Trakų, Šalčininkų, Elektrėnų, Vievio, Ukmergės, Širvintų Švenčionių, Vilniaus.

Bene daugiausia dalyvių diskusijų sukėlė jau antrus metus taikomas neįgaliųjų NVO finansavimo modelis, organizacijas paskatinęs artimiau bendradarbiauti su savivaldybėmis. Draugijų vadovai noriai dalijosi patirtimi teikiant paraiškas, kalbėjo apie vykdomas ir planuojamas veiklas.

Diskutuota ir apie vis didesne našta tampantį daug kainuojantį turimų patalpų šildymą, nevienodą savivaldybių atstovų požiūrį į tų pačių veiklų tikslingumą ir pagrįstumą skirtinguose rajonuose. Kritiškai vadovų vertinamas ir reikalavimas pateikti veiklų dalyvių sąrašus iki pradedant jas vykdyti.

Išsakę pastabas ir pasiūlę galimus finansavimo tvarkos aprašo pakeitimus organizacijų pirmininkai sutarė, kad jis, priešingai nei buvo baimintasi, didesnių nesklandumų bent Vilniaus apskrities neįgaliųjų draugijoms neatnešė. Daugeliui Vilniaus apskrities draugijų finansavimas padidėjo, daliai liko toks pat, o 2 organizacijoms skiriamos lėšos sumažėjo.